Terapeuti

 

Fon

 

Joe

FON je profesionálkou ve svém oboru, vás nenechá na pochybách, že její ruce dokáží vaše tělo zregenerovat a vaši psychiku dovést do nebeských výšin! Joe také patří mezi naše skvělé masérky a můžete od ní očekávat  vždy jen výbornou a poctivou masáž, která vám odpomůže od bolestivých stavů a dokáže vám navodit slunečnou náladu i ve dnech deštivých. „JO“ má bohaté zkušenosti z  rehabilitačního centra v Bangkoku, kde úspěšně léčila  lidi po úrazech.
Koi

 

Payom

 Zdá se, že Thajsko je nevyčerpatelnou studnicí úžasných masérek! Také „Koi“, která je profesionálkou ve svém oboru, vás nenechá na pochybách, že její ruce dokáží vaše tělo zregenerovat a vaši psychiku dovést do nebeských výšin!  Payom milá povaha, spočívající v neustálé ochotě naslouchat vašim potřebám a její profesionalita masérská ji samozřejmě také předurčují k tomu, že si ji příště opět vyžádáte! Payom dokáže vašemu rozbolavělému tělu pomoci a pravidelná masáž u této terapeutky udělá i s vaší psychikou divy.

 

Pharadi

 

Sureeporn
 

Pha je kvalifikovaná masérka s rozsáhlými znalostmi a zkušenostmi. 5 let pracovala v bangkokském léčebném středisku Traditional Services Society, kde se vždy dokázala plně soustředit na potřeby nemocného a ulevit mu od bolestí. Zúčastnila se výukových kurzů zaměřených na masáže obličeje a zvládá různé speciální léčebné programy.

Kvalitní pracovní zkušenosti a praxe dělají z Pha jedinečnou a talentovanou masérku, úžasnou praktičku, připravenou pochopit vaše bolístky, připravenou pomoci zlepšovat váš zdravotní stav.

 Suriporn má velice kvalitní způsob provádění masáže a perfektně ovládá znalost energetických drah v lidském těle. Velmi silnou masáž vám neposkytne, ale její akupresura je excelentní, takže vaše bolesti brzy zmizí a zůstane jen pocit zdraví a vitality.

 

Suwimon

Um
Suwimon má v sobě neskutečné bohatství pozitivní energie a její vřelý úsměv a nadšený zájem pomoci vám k pevnému zdraví ji předurčuje k tomu, aby se stala vaší vyhledávanou osobní masérkou. Suwimon dokáže pokořit i zapeklité bolístky vašeho těla a její zkušenosti jsou již mnohokrát zúročené!! Um je brilantní masérka s citem pro detail. Její silné ruce uvolní vaše tělo na dlouhé dny, kdy si budete vychutnávat uvolnění a pocit úlevy. Její zkušenosti s thajskými masážemi vás jistě ohromí.

 

Thongbai

Dao
Thongbai umí provádět silné masáže a vyzařuje z ní i silná spiritualita. Skvěle ovládá různé techniky, obzvlášť pak tradiční thajskou masáž, ve které je výborná. Thongbai dokáže vaše tělo i vaši duši hýčkat, nebojte se jejím rukám poddat! Pracovní zkušenosti terapeutky Dao spolu s její neustálou praxí z ní učinily jedinečnou a talentovanou masérku, vždy připravenou porozumět vašim požadavkům, vždy ochotnou pomoci zlepšit vaše zdraví!

 

It

 

Chon

Velice milá a zkušená terapeutka It vás jistě přesvědčí o svých kvalitách nabitých během její dlouholeté praxe. Nechte se hýčkat její vytříbenou technikou.   Chon vás svojí brilantní masérskou technikou nenechá na pochybách, že jde o profesionální terapeutku a že její dovednosti dokáží zregenerovat a uvolnit vaše unavené tělo. 

 

kar

 

ole

Pokud máte v oblibě silnější masáž po velkých výkonech, Kar je skvělou volbou. Uvolní vaše tělo pomocí jeho mužské síly. Ole je profesionálem ve svém oboru. Jeho síla vám zaručeně pomůže od bolesti a zaručí příjemnou regeneraci vašemu unavenému tělu.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.