Thajské masáže

Sawan - thajské masáže

Sawan - Thajské masáže

Čtyřruční masáž – Lotosový květ 90minObjednáno 55Uživatelem 0Zbývá
Koupit za 1150 KčPůvodně 1500 KčSleva 23 %Ušetříte 350 Kč

Jesenice - Jo

Jesenice - Jo

Joe také patří mezi naše skvělé masérky a můžete od ní očekávat  vždy jen výbornou a poctivou masáž, která vám odpomůže od bolestivých stavů a dokáže vám navodit slunečnou náladu i ve dnech deštivých. „JO“ má bohaté zkušenosti z  rehabilitačního centra v Bangkoku, kde úspěšně léčila  lidi po úrazech.

*

 

Jesenice - Kar

Jesenice - Kar

Kar je brilantní masér s citem pro detail. Jeho silné ruce uvolní vaše tělo na dlouhé dny, kdy si budete vychutnávat uvolnění a pocit úlevy. Jeho zkušenosti s thajskými masážemi vás jistě ohromí.

 

 

 

Jesenice - Koi

Jesenice - Koi

Zdá se, že Thajsko je nevyčerpatelnou studnicí úžasných masérek! Také „Koi“, která je profesionálkou ve svém oboru, vás nenechá na pochybách, že její ruce dokáží vaše tělo zregenerovat a vaši psychiku dovést do nebeských výšin!

 

 

Jesenice - Mas

Jesenice - Mas

Mas je úžasně energická, vitální, stále usměvavá a její snahou je poskytnout vám velmi silnou i účinnou masáž. Mas má bohaté zkušenosti ze své domoviny  a její způsob masírování  je ojedinělý. Po její masáži budete odcházet  s úžasnými pocity a zdravým tělem!

 

 

Jesenice - Payom

Jesenice - Payom

Payomina milá povaha, spočívající v neustálé ochotě naslouchat vašim potřebám a její profesionalita masérská ji samozřejmě také předurčují k tomu, že si ji příště opět vyžádáte! Payom dokáže vašemu rozbolavělému tělu pomoci a pravidelná masáž u této terapeutky udělá i s vaší psychikou divy.

 

 

Jesenice - Pha

Jesenice - Pha

Pha je kvalifikovaná masérka s rozsáhlými znalostmi a zkušenostmi. 5 roky pracovala v bangkokském léčebném středisku Traditional Services Society, kde se vždy dokázala plně soustředit na potřeby nemocného a ulevit mu od bolestí. Zúčastnila se výukových kurzů zaměřených na masáže obličeje a zvládá ruzné specielní léčebné programy.

Kvalitní pracovní zkušenosti a praxe dělají z Pha jedinečnou a talentovanou masérku, úžasnou praktičku, připravenou pochopit vaše bolístky, připravenou pomoci zlepšovat váš zdravotní stav.

 

Jesenice - Piar

Jesenice - Piar

Piar je mladý energický masér se zkušenostmi z rodného Thajska. Jeho masáž vás uvolní a rozproudí vaši vnitřní energii.

 

 

 

Jesenice - Sanom

Jesenice - Sanom

Sanom umí provádět silné masáže a vyzařuje z ní i silná spiritualita. Skvěle ovládá různé techniky, obzvlášť pak tradiční thajskou masáž, ve které je výborná. Sanom dokáže vaše tělo i vaši duši hýčkat, nebojte se jejím rukám poddat!

*

 

Jesenice - Suriporn

Jesenice - Suriporn

Suriporn má velice kvalitní způsob provádění masáže a perfektně ovládá znalost energetických drah v lidském těle.Velmi silnou masáž vám neposkytne, ale její akupresura je excelentní, takže vaše bolesti brzy zmizí a zůstane jen pocit zdraví a vitality.

*

*

 

Jesenice - Suwimon

Jesenice - Suwimon

Suwimon má v sobě neskutečné bohatství pozitivní energie a její vřelý úsměv a nadšený zájem pomoci vám k pevnému zdraví ji předurčuje k tomu, aby se stala vaší vyhledávanou osobní masérkou. Suwimon dokáže pokořit i zapeklité bolístky vašeho těla a její zkušenosti jsou již mnohokrát zúročené!!

 

 

Jesenice - Tongbai

Jesenice - Tongbai

Tongbai skvěle ovládá různé techniky, obzvlášť pak tradiční thajskou masáž, ve které je výborná. Vyzařuje z ní velmi silná a příjemná spiritualita! Tongbai je velice pečlivá a pokud se svěříte do jejích rukou, poznáte nadpozemský relax!

 

 

Jesenice - Way

Jesenice - Way

Way ! - Tato hezká a milá dívka, má nejen sličnou tvář, ale i úžasné ruce, které se dokáží orientovat v bolístkách vašeho těla a svou masáží vám od nich odpomoci. Way v Thajsku pracovala v nemocnici Maei – Aie jako kvalifikovaná masérka a je velmi empatická  a šikovná.

*

 

Copyright © 2008-10 tvorba www stránek
Všechna práva vyhrazena. | HTML 4.01 valid!

email: